„Nocka w przedszkolu”

Nasze przedszkolaki postanowiły przeżyć nowa przygodę-  nocowanie w przedszkolu. Ten wspólny czas zupełnie inny niz na codzień okazał się świetną zabawą! Aby przyrządzić pyszną kolację i śniadanko wybraliśmy się do sklepu po zakupy. Po zakupach przyszedł czas na zabawę na placu zabaw. Zabawa była bardzo fajna, ale i męcząca, postanowilismy więc wrócic do sali przedszkolnej. Tam głodni jak wilki szybko zjedliśmy pyszną kolację- cieplutkie tosty z serem i szynką oraz rozgrzewająca herbatkę. Po kolacji nasza sala zamieniła się w dużą sypialnię. Myjemy ząbki, przebieramy się w piżamki i czas spać. Nasze przedszkolaki zasnęły w mgnieniu oka. Rano po obudzeniu sniadanie, zabawa i oglądanie ulubionej bajki, aż tu nagle przyjechali po nas rodzice. Nasze przedszkolaki zdaly ten egzamin na 6! 

Izabela Gniotek, Katarzyna Kłos, Małgorzata Szydłowska

Komentarze są wyłączone.