Kadra


DYREKTOR

Leszek Iwańczuk
mgr Leszek Iwańczuk

 

WICEDYREKTORZY

mgr Grażyna Jędrzejczak                               mgr Ewelina Deja


SZKOŁA PODSTAWOWA – ZESPOŁY EDUKACYJNO – TERAPEUTYCZNE

  • Karpińska Beata
  • Łukaszewska Ewa
  • Maj Beata
  • Pietrzyńska Katarzyna
  • Wójtowicz Anna

KLASY AUTYSTYCZNE

  • Bełza Anna
  • Czerska – Biały Danuta
  • Hatle – Tafelska Anna
  • Kacperska Kinga
  • Siwko Kamila
  • Zielonka –Kowalczyk Magdalena

GIMNAZJUM – ZESPOŁY EDUKACYJNO – TERAPEUTYCZNE

  • Deniziak Dorota
  • Jurec Bożena
  • Sierek Małgorzata
  • Zalewska Marta

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

  • Chrzanowska Joanna
  • Kaszewska Katarzyna
  • Kochanowska Iwona
  • Kołakowska Joanna
  • Konopka Paweł
  • Kusaj Izabela
  • Łokuciewska Mirosława
  • Radwaniecka Elżbieta
  • Rudoman Bogumiła
  • Szczepańska Wioletta
  • Zgiep Jan

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

  • Zabłocki Paweł – kierownik  praktycznej nauki zawodu
  • Rucińska Krystyna
  • Sierzputowski Marcin
  • Terlikowska Gabriela

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ – ZAJĘCIA REWALIDACYJNO – WYCHOWAWCZE

  • Cydzik Kazimiera
  • Hubert Joanna
  • Janowska Jolanta
  • Janowski Witold
  • Kończak Tomasz
  • Morawska Dagmara
  • Pietrzyk Łukasz
  • Skorek Ewa
  • Szarecka Małgorzata
  • Szydłowska Małgorzata
  • Tatar Agnieszka
  • Wawro Ewa

INTERNAT – GRUPY WYCHOWAWCZE

  • Leśkiewicz Joanna – kierownik
  • Bracka Agata
  • Karpowicz Ewa
  • Kłos Katarzyna
  • Kowalewska Bożena
  • Kozłowska Grażyna
  • Niemczuk Paweł
  • Peters Wiesława
  • Raszewski Marcin
  • Warda Wioletta

ŚWIETLICA

  • Witomska Sylwia – kierownik
  • Grabowska Katarzyna
  • Sokalska Patrycja
  • Wójtowicz Iwona

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • Chwoszcz Tomasz
  • Hryniewicz Jakub
  • Jaworski Grzegorz
  • Kaszczuk Monika
  • Kliks Małgorzata
  • Patecka Monika
  • Szablewski Mirosław

JĘZYK POLSKI

  • Bida Ewa
  • Palkowska Wiesława
  • Pardo Edyta
  • Tumanowska Grażyna

JĘZYK NIEMIECKI

  • Lorentsen Tamara
  • Pojawa Ewa
  • Walczak – Dobosz Sylwia

MATEMATYKA

  • Latecka Aneta
  • Junikowska Małgorzata

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • Nosarzewska Izabela

INFORMATYKA

  • Baur Artur

GEOGRAFIA

  • Kaszczuk Danuta

BIOLOGIA


CHEMIA


FIZYKA

  • Czajkowska Małgorzata

HISTORIA

  • Dworzyńska Grażyna

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE/DORADZTWO ZAWODOWE

  •  Leszner – Szatkowska Izabela

MUZYKA

  • Światkowska Aleksandra

RELIGIA

  • Czeczkowska Anna
  • Kusaj Izabela
  • Wasiukiewicz Tomasz
  • Świgoń Barbara

PEDAGOG

  • Teklińska Agnieszka
  • Karczewski Jarosław

PSYCHOLOG


BIBLIOTEKA

  • Pruszak Jolanta
  • Szablewska Dorota

POMOCE NAUCZYCIELA

  • Fedorowska Bożena
  • Fira Anna
  • Idziaszek Aleksandra
  • Kania Teresa
  • Kozłowska Aleksandra
  • OtłowskaAtina
  • Orluk Zofia
  • Malotke Beata
  • Maćkowiak Dorota
  • Rudnicka Kinga
  • Zielińska Aleksandra

REWALIDACJA

LOGOPEDIA:
– Bartosiak Dorota
– Gnat Elżbieta
– Kołakowska Joanna
– Nosarzewska Izabela
– Niesterczuk – Zielińska Anna

GIMNASTYKA KOREKCYJNA:
– Kaciełowicz Agnieszka
– Oleksiak Małgorzata

KYNOTERAPIA:
– Kijowska – Lasek Joanna
– Hatle-Tafelska Anna

HIPOTERAPIA:
– Kijowska – Lasek Joanna
– Kliks Małgorzata

TERAPIA RĘKI:
– Bełza Anna
– Kochanowska Iwona
– Siwko Kamila

PROFILAKTYKA NADWAGI:
– Kliks Małgorzata
– Tatar Agnieszka

STYMULACJA POLISENSORYCZNA:
– Kacperska Kinga
– Maj Beata

INTEGRACJA SENSORYCZNA:
– Hatle– Tafelska Anna
– Patyk– Żytkowska Marta

EEG BIOFEEDBACK:
– Bida Ewa
– Jędrzejczak Grażyna
– Sierek Małgorzata
– Szablewska Dorota

REHABILITACJA:
– Tatar Agnieszka

METODA WARNKEGO:
– Bełza Anna
– Maroszek Danuta
– Rudoman Bogumiła


SENSOMOTORYKA

  • Sławomira Sroczyńska
  • Anna Wójtowicz
  • Edyta Pardo

TERAPIA TAKTYLNA

  • Kamila Siwko
  • Anna Hatle – Tafelska
  • Joanna Kijowska – Lasek
  • Marta Patyk – Żytkowska