Działania klubu do czerwca 2015


W dniach 18-24.09.2010r. odbyły się V Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Warszawie. Podczas w/w Igrzysk zawodnik Sekcji OS „Rekord” przy SOSW Nr1 Karol Musik z wynikiem 4,29 m w skoku w dal, zdobył złoty medal, a absolwent naszej szkoły, ale wciąż zawodnik sekcji Marcin Liszcz wywalczył złoty medal drużynowo i brązowy w deblu w bowlingu.


W dniach 30.11- 02.12.2012r. w Poznaniu odbył się IV Ogólnopolski Turniej w Bowlingu Olimpiad Specjalnych. Klub OS „Rekord” przy SOSW Nr 1 reprezentowało dwóch zawodników:
– Łukasz Godziński – zdobył złoty medal w grze pojedyńczej oraz srebrny medal w deblu
– Kamil Musik – zajął IV miejsce w grze pojedyńczej.


jeżyk jazda konnaW dniach 25-28.04.2013r. odbył się VIII Ogólnopolski Mityng Jazdy Konnej Olimpiad Specjalnych w Kwidzynie. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentowało 2 zawodników z Klubu OS przy SOSW w Szymanowie, 1 zawodnik z Klubu OS przy SOSW w Łupkach oraz zawodniczka Katarzyna Janicka z naszego Klubu OS „Rekord” przy SOSW nr 1, która zdobyła srebrny medal (bieg z przeszkodami ) i brązowy medal w sztafecie.


W dniach 26-29.09.2013r. odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy. Drużyna z Elblagą zdobyła brazowy medal a reprezentowali ją: Godziński Łukasz, Budkiewicz Patryk, Musik Kamil, Zambrzycki Sebastian, Gereluk Tomasz, Musik Karol i Młynarski Mariusz.