PIKNIK RODZINNY w ramach XXI WARMIŃSKO- MAZURSKICH DNI RODZINY

„Miej czas na Pracę, to cena Sukcesu. Miej czas na Myślenie, to źródło Potęgi. Miej czas na zabawę, to sekret Młodości(…)”

W piękny i słoneczny piątek, tuż przed Dniem Matki, w naszej placówce zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia na terenie ogródka szkolnego odbył się Piknik Rodzinny. Było coś dla ciała i coś dla ducha, a przede wszystkim ogrom uśmiechów naszych uczniów.

            Na każdego czekało mnóstwo atrakcji: gofry z przepysznymi dżemami i owocami, sensoryczny tor przeszkód oraz zabawy sportowe. Na nasze podniebienia czekały jeszcze domowe wypieki, ciastka, owoce, cukierki, kawa i herbata, którymi wsparli nas nasi Goście.

            Na pikniku ważnym elementem były zawody sportowe i poczucie rywalizacji, która dawała uczestnikom dawkę serotoniny, a ta jak wiadomo jest źródłem dobrego humoru. Nie brakowało go nikomu. W ramach pikniku odbyły się biegi w workach i przeciąganie liny, w której to konkurencji uczniowie z nauczycielami wystartowali przeciw rodzicom. Jedynka obliguje i drużyna uczniów z nauczycielami wygrała. Okrzykom nie było końca!!!

            Jak to na prawdziwym pikniku bywa, wszystkie miejsca były wypełnione gwarem świetnie bawiących się gości.

                        Na zakończenie nie zabrakło życzeń na Dzień Matki. Pamiętajmy „JEST NA ŚWIECIE PIĘKNA ISTOTA, U KTÓREJ JESTEŚMY WIECZNYMI DŁUŻNIKAMI- MATKA”.

            Tymczasem przed nami ostatnie pracowite dni, ale warto pamiętać: „Ludzie nie przestają się bawić dlatego, że się starzeją, oni starzeją się dlatego, że przestają się bawić.”

            Gorące jak pogoda w tym dniu podziękowania kierujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji Pikniku Rodzinnego.

Dziękujemy!!!

Anna Bełza

Anna Czeczkowska

Katarzyna Grabowska

Kinga Kacperska

Izabela Kusaj

Marta Patyk- Żytkowska

Patrycja Sokalska

Anna Spychała

Tomasz Wasiukiewicz

Marta Zalewska

Komentarze są wyłączone.