27. Finał WOŚP w SOSW nr 1 w Elblągu

W dniach 10 -11.01.2019 r.  w naszym Ośrodku  zagrała Wielka Orkiestra    Świątecznej   Pomocy.  Wspaniałe, gorące serca, niegasnący entuzjazm dla dzieła pomocy dzieciom i umiejętność wspólnej  zabawy w jakże szlachetnym celu, połączyły uczestników 27. Finału WOŚP. Na terenie naszej szkoły odbył się kiermasz   różności. Można  było kupić  przepyszne, domowe wypieki, przetwory,  chleb    ze  smalcem i ogórkiem oraz mnóstwo wszelkiego rodzaju upominków.  Tradycyjnie,  nie zabrakło również, cieszącej się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, loterii fantowej.  

Na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

zebraliśmy kwotę   2015,23 pln, która zasiliła konto

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie dziękujemy Paniom z Rady Rodziców, darczyńcom, uczniom, rodzicom, pracownikom naszej szkoły, a także wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy  zagrali z nami i z Jurkiem Owsiakiem.   

Organizatorzy Sztabiku 

WOŚP w SOSW nr 1

Komentarze są wyłączone.