Spotkanie integracyjne przedszkolaków

W dniu 11 maja 2017 roku odbyło się spotkanie integracyjne przedszkolaków grupy II z dziećmi z Przedszkola nr 24 „Słoneczny Zakątek” w Elblągu. Podczas zabaw i pląsów wszyscy bawili się znakomicie. Nasze przedszkolaki chętnie naśladowały dzieci podczas zabaw tanecznych. Uwieńczeniem imprezy było wspólne wykonanie prac plastycznych- słoneczek i kwiatów.

W drugiej części spotkania wszystkie dzieci wspólnie bawiły się w kącikach zainteresowań. Dzieci układały puzzle, klocki, bawiły się samochodami. Naszym przedszkolakom najwięcej radości sprawiła zabawa w kąciku kuchennym.

Czas upłynął bardzo szybko i trzeba było pożegnać nowo poznanych przyjaciół, którzy w prezencie podarowali naszym dzieciom piękny album z własnoręcznie wykonanymi pracami.

Radosne twarze i uśmiech naszych dzieci świadczą o tym, że kontakt z zaprzyjaźnionymi przedszkolakami przebiegał w miłej i radosnej atmosferze.

Następne spotkanie zaplanowane jest na czerwiec, tym razem my będziemy podejmować gości.

Małgorzata Szarecka
Małgorzata Szydłowska

Komentarze są wyłączone.